Úspěchy českých jezevčíků výcvik


  • Klubové duričské skúšky, Slovensko 26.-27.11.16 

  • ANDY z Divoké vody, JDlS
  • V. Dobrovolný, I. cena, vítěz KDSJ, CACT SK 
  • HAIDA Grand Amity, JDrS
  • M. Přibáňová, II. cena, 174 bodů, 2. místo
  • fotogalerie

  • Mezinárodní norování, Ukrajina 08.-09.10.16

Výsledek je vždy uváděn ve formátu: nora "osmerka" / nora "U" 

  • RANK z Rechte, L. Maroušek I.c. (100), CACT, CACIT (5. místo) / II.c. (82)
  • SID z Rechte, Z. Jedlička I.c. (99) / - 
  • BADDY Akinom, S. Hnátek II.c. (70) / I.c. (100), CACT, CACIT (1. místo)
  • UNKAS z Rechte, M. Jurníček II.c. (89) / I.c. (100), CACT, CACIT (8. místo)
  • RHEA zo Šraneckých borín, R. Ille I.c. (100), CACT, CACIT (4. místo) / -   
  • IROS z Oravskej Magury, R. Lovas I.c. (94) / I.c. (100), CACT, CACIT (11. místo) 
  • JON zo Šuchovho dvora, R. Lovas II.c. (82) / I.c. (94)

  • Mezinárodní norování, Maďarsko Nagyatád 2016

     Zkoušky v práci na lišku (MRV), divočáka (SH)

  • HAIDA Grand Amity, v. Michaela Přibáňová - MRV - I.c. D (100b), CACT, SH I.c. (100b) - CACT, třetí místo v práci na obůrce, Rinya Kupa celkově druhé místo
  • BADDY Akinom, v. Monika Illová - MRV II.c. D (chvat druhá polovina), SH II.c. (92b) Rinya kupa celkově třetí místo
  • IDAR od Hájkovy lípy, v. Jiří Cikryt - MRV I.c. V (100), CACT celkově druhé místo v norování 
  • ONLY zo Šraneckých borín, v. František Bábík - MRV I.c. D (100), CACT 
  • INDIANA Grand Amity, v. Michaela Přibáňová - MRV I.c. D (100), CACT, SH III.c. (47)  
  • UNKAS z Rechte, v. Michal Jurníček - MRV I.c. D (100), CACT 
  • RHEA zo Šraneckých borín, v. Radim Ille - MRV I.c. D (100), CACT
  • ADEL Clain z Ronovců, v. Jiří Blažek - MRV I.c. D (100), CACT
  • BADDY ze Šanovských polí, v. František Bábík - MRV II.c. D (chvat druhá polovina)
  • ÉCLAIR Grand Amity, v. Michaela Přibáňová - MRV II.c. H. (75b.) 
  • DERRY z Harty, v. Jaroslav Horský - MRV II.c. H. (75), WA (32)

  • Mezinárodní norování Polsko Lobodno 17.-18.9.2016

  • Caro z Barvinku, JDlS, Michael Kretek, I.c/I.c 100/100b, CACIT, 2xvyhaněč 
  • Art ze Škabračky, JDRS, Michael Kretek, I.c/I.c 100/100b, CACIT, 2xvyhaněč 
  • Tery z Heneberk, JHLS, Michael Kretek, I.c/I.c 100/94b, 2x vyhaněč
  • Iros z Oravskej Magury, JDrS, Radek Lovas I.c, 94b., škrtič          
  • Jon zo Suchovho dvora, JDrS, Radek Lovas I.c, 94., škrtič        
  • Bára z Butovických strání, JDrS, Radek Lovas I.c, 100b vyhaněč          
  • Iza zo Šuchovho dvora, JDrS, RAdek Lovas I.c/I.c 100/100b, CACIT 2x vyhaněč    
  • Brouk z Bulína, JTK, Magdaléna Štěpánková I.c/I.c 100/100b, CACIT 2x vyhaněč  
  • Bobeš z Bulína, JDrT Magdaléna Štěpánková I.c/I.c 100 vyhaněč    
  • Artuš z Brdlen, JDrS, Magdaléna Štěpánková I.c/I.c 100/100b, CACIT 2x vyhaněč   
  • Camila Tracy Bohemian Felicitas, JTK, Marcela Kiselicová I.c100b, CPC vyhaněč, 1.místo
  • Viva Kalokagathia Lisego Nosa, JTK, J. Vodák, I.c/I.c 100/100b, CPC, CACIT 2x vyhaněč 
  • Tora Zwi-Le-Ro, JDrS, Lenka Zwillingová, I.c 94b vyhaněč      
  • Hanibal z Roštěneckých Boří, JDrS, Martina Bednářová, I.c 94b, škrtič  
  • Cora Jova Dolinka, JDrS,Petra Martínková, I.c/I.c 100/100b, CACIT 2x vyhaněč      
  • Mintaka Raptor, JDrS, Gabriela Stružná, I.c 100b, vyhaněč

  • Kutnohorský groš LZ+BZ , 27.8-28.8.16

  • Cerry od Kašparova lesa, JDrS, I.c. (398) CACT, vůdce Radek Mrtka
  • Bára z Loužku, JDrS, I.c (398) Res. CACT, vůdce Václav Šťastný
  • Elis z Čepínů, JDlS, I.c (308) CACT, vůdce Jan Komínek
  • Artemis od Hradišťského podhradí, JTK   I.c (306) CACT, vůdce Lenka Malíková
  • Bobeš z Podřipských hájů, JHlS, I.c (294) CACT, vůdce Jan Košek

  • Lotyšsko, 24.7.16, Norování na psíka mývalovitého 

  • Brouk z Bulína, JTK, Magdaléna Štěpánková, Diplom II. stupně, 88b., 4. místo   
  • Bobeš z Bulína, JTK, Magdaléna Štěpánková, Diplom II. stupně, 83b., 5. místo  
  • Viva Kalokagathia Lisego Nosa, JTK, Jaromir Vodák, Diplom II. stupně, 88b., 3. místo   
  • Why Not ? Kalokagathia Fai, JTK, Jaromir Vodák, Diplom II. stupně, 89b.,2. místo         
  • Tora Zwi-Le-Ro, JDrS, Lenka Zwillingová, Diplom I.stupně, 93b., vyhnání, 4.místo      
  • Iros z Oravskej Magury, JDrS, Radek Lovas Diplom I. stupně, 94b., škrtič, 3. místo   
  • Jon zo Suchovho dvora, JDrS, Radek Lovas Diplom I. stupně, 100b., škrtič, CACT, 1. místo 
  • Bára z Butovických strání, JDrS, Radek Lovas Diplom III.stupně, 80b., 10. místo  
  • Enrico Bukowienski Bor, JDrS, MVDr. Jaroslav Švec Diplom II.stupně, 90b., ned.vyhn., 6m.
  • Rosa z Rechte, JDrS, Michael Kretek Diplom I.stupně, 95b., škrtič,  r.CACT, 2. místo 
  • Pegi z Heneberk, JHlS, Michael Kretek Diplom II.stupně, 92b., ned.vyhnání, 5.místo  
  • Caro z Barvinku, JDlS, Michael Kretek Diplom III.stupně, 89b. 7.místo

  • Lotyšsko, 24.7.2016, Norování na jezevce 


  • Tora Zwi-Le-Ro, JDrS, Lenka Zwillingová, Diplom II.stupně, 88b., 3. místo
  • Iros z Oravskej Magury, JDrS, Radek Lovas, Diplom II.stupně, 91b., ned.vyhnání, 2.místo 
  • Jon zo Suchovho dvora, JDrS, Radek Lovas, Diplom III.stupně, 80b.,5. místo    
  • Rosa z Rechte, JDrs, Michael Kretek, Diplom I.stupně, 93b., škrtič, CACT, 1.místo 

  • MSBL 7/2016 - Slovensko, Norování liška


  • ONLY zo Šraneckých borín, F. Bábík I.V/I.V (100/100), CACT, CACIT, celkově 4. místo
  • CORA Jova dolinka, P. Martínková, I.V/I.NV (100/90),
  • BADDY ze Šanovských polí, F. Bábík I.V/I.D (100/90), 13. místo, nejrychlejší vyhnání soutěže
  • TERY z Heneberk, M. Kretek I.H/I.V (90/100), 17. místo
  • LINDA od Strážné skály, P. Košan, I.V / I.D (100/90)
  • RONY Zwi-Le-Ro, J. Jagelka, I.D/I.NV (90/90)
  • ARKO z Vanyborek,  D. Salač, I.H/II.H (90/80)
  • FRÍDA z Kudrnovy, A. Moučková, I.H/II.H (90/80)
  • TOO BIG TO FAIL Vitoraz, A. Moučková, III.H/III.H
  • ROSA z Rechte, M. Kretek, neobst. / I.D (90)