Klubové dění


12.7.2018

Se zármutkem oznamujeme, že zemřel pan Luděk Müller. Dlouholetý chovatel německých krátkosrstých ohařů, pointrů a také jezevčíků, majitel chovatelské stanice "ze Štípek", rozhodčí z exteriéru i výkonu. Rozhodčí, který byl velice přísný, ale přitom milý a férový.

Čest jeho památce

Smuteční oznámení

14.5.2018

Se zármutkem oznamujeme, že zemřela Nicole Brumanová, členka klubu, chovatelka dlouhosrstých králičích a trpasličích jezevčíků a majitelka chovatelské stanice Forest Engel Dianette

Čest její památce


8.3.2018

Se zármutkem oznamujeme, že zemřel pan Vladimír Filípek.  oznámení, parte

Čest jeho památce

19.11.2017

Se zármutkem oznamujeme, že zemřel Jan Štěpánek. Člen klubu, nositel stříbrného odznaku, dlouholetý držitel jezevčíků drsnosrstých a dlouhosrstých. Posledním psem byl Fox z Opatovických lánů, chovný pes. 

Čest jeho památce 

19.09.2017

Se zármutkem oznamujeme, že naše řady nečekaně opustila členka klubu chovatelů jezevčíků, Lenka Zwillingová, majitelka chovatelské stanice drsnosrstých jezevčíků Zwi-Le-Ro. Čest její památce. Parte


31.07.2017

Naše klubové řady bohužel opustil kamarád, myslivec a hlavně majitel chovného psa drsnosrstého standardního jezevčíka Igora z Kozíčku, pan MUDr. František Trkan. Ti z nás kdo ho znali vědí, že uměl bavit celou společnost historkami z myslivosti a výcviku jezevčíka, ať již skutečnými, nebo krásně smyšlenými. 


26.07.2017

Minulý týden řady Klubu chovatelů jezevčíků opustili dva členové Středočeské pobočky

Pan Josef Veselý, dlouholetý chovatel drsnosrstých standardních jezevčíků v chovatelské stanici "ze Žandovské skály", rozhodčí z výkonu a spoluorganizátor mnoha výcvikových klubových akcí.

Pan Ladislav Chmelař z Dobřichovic, čestný člen Klubu chovatelů jezevčíků a dlouholetý chovatel dlouhosrstých jezevčíků trpasličího a králičího rázu. Ve své chovatelské stanici " z Radotínských strání" ještě v loňském roce odchoval vrh štěňátek.

Čest jejich památce


Se zármutkem oznamujeme, že naše řady nečekaně opustila členka klubu chovatelů jezevčíků, MVDr. Jolana Smolová, majitelka chovatelské stanice drsnosrstých miniaturních jezevčíků Ergens Morávia. Čest její památce.


Výbor Klubu chovatelů jezevčíků ČR s hlubokým zármutkem oznamuje svým členům, že nás po těžké nemoci opustil pan Jozef Bajčík, dlouholetý člen, laskavý člověk, vynikající kynolog, rozhodčí z výkonu, nositel zlatého odznaku KCHJ a dalších kynologických ocenění, majitel chovatelské stanice Kinetik, která se věnovala chovu drsnosrstých standardních jezevčíků. 


S hlubokou úctou se klaníme jeho památce.